SZLIFIERNIA FOTOGRAFICZNYCH TALENTÓW 

zaprasza na plener

„Dęby w Rogalińskim Parku Krajobrazowym”

 

Gdzie: Rogaliński Park Krajobrazowy i Kórnik
Kiedy: 04-05.06.2022
Prowadzący: Robert Koziarski

Cena: 355 zł. Cena obejmuje profesjonalną opiekę prowadzącego podczas trwania pleneru oraz fachowe doradztwo w zakresie sprzętu i tajników fotografowania. Cena nie obejmuje biletów wstępu do pałacu w Królikowie i arboretum, noclegu, wyżywienia oraz przejazdów w trakcie trwania warsztatów. Jeździmy samochodami uczestników. Sugerujemy zakwaterowanie w hotelu ANGIE w Puszczykowie. Cena noclegu w pokoju dwu/trzyosobowym wynosi 100 zł za dobę, pokój jednoosobowy 160 zł, płatne na miejscu.

Zaliczka: 150 zł.

Dla kogo przeznaczony jest plener?

Dla wszystkich, którzy pragną spędzić czas w miłym towarzystwie ludzi zakręconych na punkcie fotografii. Bez względu czy dopiero uczysz się robić zdjęcia, czy jesteś starym wyjadaczem, przekazywaną wiedzę dostosujemy do Twoich oczekiwań.

Wymagany sprzęt fotograficzny:

Każdy uczestnik robi zdjęcia na sprzęcie, który posiada. Polecamy aparaty: lustrzanka cyfrowa, bezlusterkowiec, kompakt. Statyw bardzo pożądany (fotografujemy często na dość długich czasach). Warto wziąć dodatkowe baterie. Dużym ułatwieniem będą filtry: polaryzacyjny i połówkowy szary oraz pilot/wężyk spustowy lub samowyzwalacz.

Zapisy:

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: kontakt@siwywiatr.pl. Zwrotnie prześlemy szczegółowe informacje dotyczące warsztatów. W razie pytań lub wątpliwości proszę dzwonić pod nr 605-058-606.

Ramowy program warsztatów:

Sobota 04.06.2022
8:00 Wyjazd z Warszawy. Planujemy podróż 2-3 samochodami, aby zminimalizować koszty paliwa. Osoby, które będą podróżowały z innych rejonów Polski, dołączą do nas w Kórniku.
12:00 Zwiedzanie pałacu w Kórniku oraz arboretum.
16:00 Obiad w restauracji.
17:30 Zakwaterowanie w hotelu.
18:30 Wyjazd na zachód słońca do Rogalińskiego Parku Krajobrazowego.

Niedziela 05.06.2022
3:30 Wyjazd na wschód słońca do Rogalińskiego Parku Krajobrazowego.
7:00 Oficjalny koniec pleneru.
7:30 Czas na drzemkę, po której dla chętnych nastąpi zwiedzanie Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie oraz/lub Pałacu w Rogalinie.

Plener odbędzie się bez względu na liczbę uczestników. Program może ulec zmianom w zależności od pogody. 

Zastrzegamy możliwość odwołania pleneru i zwrot zaliczki w przypadku wprowadzenia ograniczeń związanych z pandemią Covid-19.

Informacje o pozostałych plenerach i warsztatach organizowanych przez Szlifiernię Fotograficznych Talentów znajdziecie tutaj.

Zdjęcia zrobione podczas pleneru w Rogalińskim Parku Krajobrazowym w 2021 r.